Blaricum is eruit! HvB, VVD en D66 bereiken coalitieakkoord

(persbericht 23 april 2022, Gooi en Eemlander)

De Blaricumse partijen Hart voor Blaricum, VVD en D66 hebben overeenstemming bereikt over een concept-coalitieakkoord voor de komende vier jaar.

Het akkoord, dat de werktitel ’Vandaag aan de slag voor het Blaricum van morgen’, wordt nog voorgelegd aan de overige in de raad vertegenwoordigde partijen. Dit met de bedoeling om daar passende suggesties en ideeën op te halen voordat het definitief wordt vastgesteld door de gemeenteraad.

De coalitiepartners gaan ieder een wethouder leveren. De kandidaat van Hart voor Blaricum is een oude bekende: Anne-Marie Kennis, die ook nu al een plekje in het college heeft. De VVD schuift Frans Cornelis naar voren als kandidaat. En voor D66 is Joke Lanphen kandidaat-wethouder.

De portefeuilleverdeling binnen het college ligt op hoofdlijnen al vast, maar moet onderling nog verder worden afgestemd.

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *