Donderdag 29 september: Tweede Kamerlid Joost Taverne te gast bij de ALV van VVD Laren-Blaricum

Ivm de campagne voor komende Tweedekamerverkiezingen 15 maart 2017, is Joost Taverne “ons toegewezen” als Tweede Kamerlid. Hij komt zich dan ook graag introduceren aan de leden van ons Netwerk tijdens de ALV. Daarbij zal hij ook een presentatie verzorgen over de landelijke VVD-campagne zoals die recentelijk is gestart.

Tevens zullen de fractievoorzitters Bart de Nie (VVD-Laren) en Rosmarijn Boender (VVD-Blaricum) u als leden meenemen in de rapportage over de bestuurskrachtmeting van de BEL-gemeenten. Vervolgens zullen zij met u in gesprek gaan over uw ideeën over de bestuurlijke toekomst van onze prachtige dorpen.

Wij zien u als leden dan ook graag morgenavond in de Algemene ledenvergadering!

Portefeuille TK Joost taverne:
• BZK Staatsrecht
• BZK Grondwet
• BZK Hoge Colleges van Staat
• BZK Kieswet
• BZK Financiering politieke partijen
• V&J Vrijheid van Meningsuiting
• V&J Internationale verdragen
• BHOS Ontwikkelingssamenwerking

“Nederland heeft een goed en gedegen bestuur nodig.”

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *