Kom 1 maart a.s. in gesprek met Jeanine Hennis in Hilversum

Heeft u altijd al een vraag willen stellen aan minister Jeanine Hennis-Plasschaert? Dit kan, op 1 maart 2017, als de minister naar het raadhuis in Hilversum komt om met de inwoners van het Gooi in gesprek te gaan. Tijdens de avond komen er diverse thema’s aan bod, waaronder veiligheid in de wijk, economie, zorg en hoe wij in Nederland met elkaar omgaan.
Dus zijn er zorgen die u wilt delen, heeft u een vraag over een standpunt van de VVD of heeft u misschien een vraag aan de minister? Op woensdag 1 maart kunt u deze stellen.
Locatie: Raadhuis Hilversum (Dudokpark 1)
Tijdstip: 19:30 – 22:00 uur
Toegang: gratis
Meer info en aanmelden via www.gooienvechtstreek.nl

Heeft u altijd al een vraag willen stellen aan minister Jeanine Hennis-Plasschaert? Dit kan, op 1 maart 2017, als de minister naar het raadhuis in Hilversum komt om met de inwoners van het Gooi in gesprek te gaan. Tijdens de avond komen er diverse thema’s aan bod, waaronder veiligheid in de wijk, economie, zorg en hoe wij in Nederland met elkaar omgaan.

 

Dus zijn er zorgen die u wilt delen, heeft u een vraag over een standpunt van de VVD of heeft u misschien een vraag aan de minister? Op woensdag 1 maart kunt u deze stellen.

 

Locatie: Raadhuis Hilversum (Dudokpark 1)
Tijdstip: 19:30 – 22:00 uur

Toegang: gratis

 

Meer info en aanmelden via www.gooienvechtstreek.nl

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *