Start campagne op zaterdag 7 maart met Tweede Kamer-lid Barbara Visser

Graag nodigen wij u uit voor onze eerste campagne-activiteit op zaterdag 7 maart. Van 11.00-14.00 uur kan iedereen actief in gesprek met kandidaat Peter Smit EN ons Tweede Kamer-lid Barbara Visser (portefeuille Verkeer en Water).

Wij zijn vooral te vinden in en om de Dorpsstraat, maar zullen als de tijd ons wordt gegund Barbara Visser ook meenemen per fiets naar ons verkeers-zorgpunt, de fietsers-oversteekplaats bij Randweg-Oost, aan het eind van de “Landingsbaan”, waarvoor onze motie al door de raad is aangenomen in februari jongstleden.
Om die situatie vooral voor scholieren in de spitsuren veiliger te maken vragen wij steun bij de provincie.

Voor verdere vragen kunt u bellen met onze fractievoorzitter Rosmarijn Boender op nummer 06-22793670

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *