VVD afdelingen Blaricum en Laren gaan samen verder als lokaal netwerk VVD Laren Blaricum

Maandag 25 april jl. werd tijdens een geanimeerde ledenvergadering in het Brinkhuis in Laren het nieuwe lokale netwerk “VVD Laren Blaricum” opgericht. Daaraan voorafgaand werd in twee aparte ledenvergaderingen afscheid genomen van de VVD afdelingen Blaricum en Laren.

20160425AfscheidVVDBlaricum_IMG_5437

Dit nieuwe lokale netwerk wil een platform zijn voor alle liberaal denkende inwoners van beide dorpen. De VVD heeft hiermee afscheid genomen van de oude, sinds 1948 bestaande partijstructuur.

Het nieuwe bestuur bestaat uit zes personen, drie uit elke “opgeheven” VVD-afdeling.

Hans Faas, oud-voorzitter van VVD-Laren, is de eerste voorzitter en oud-voorzitter VVD-Blaricum, Pieter Croockewit, vervult de functie van vice-voorzitter. De twee bestuursleden met functies voorzitter en vice-voorzitter zullen jaarlijks onderling van stoel aan de bestuurstafel wisselen. Verder bestaat het bestuur uit Rob Smeets (Penningmeester), Jan van Midden (Secretaris), Monique van Dijk en Alex Oostvogel.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *